Hvězdárna Valašské Meziříčí
www.astrovm.cz
   


Logo veřejné zakázky a poptávky

13.10.2016
Výjezdní astronomická pozorování v obcích

Pro léto roku 2016 jsme na Hvězdárně Valašské Meziříčí připravili novou nabídku astronomických pozorování určenou obyvatelům měst a vesnic v našem okolí. Vycházíme tak vstříc návštěvníkům, kteří nemají právě nejsnazší možnost dopravy k nám na hvězdárnu.

02.10.2016
Týden vědy a techniky 2016

Ve dnech 1. - 13. listopadu 2016 proběhne už 16. ročník Týdne vědy a techniky, který je vědeckým festivalem Akademie věd České republiky. Více než 500 jednotlivých akcí proběhne v mnoha městech České republiky a prvně také ve Valašském Meziříčí a Zlínském kraji. Hvězdárna Valašské Meziříčí se letos do této celostátní akce zapojuje značnou měrou, a to díky rozvoji spolupráce s AV ČR a řadou dalších subjektů a organizací. Akce připravované valašskomeziříčskou hvězdárnou proběhnou nejen ve Valašském Meziříčí, ale také v dalších městech našeho kraje. Pojďte se podívat, co vše jsme pro Vás v letošním pro nás premiérovém roce připravili.

05.09.2016
Letní astronomický tábor 2016

„...dvě stě šestnáct hodin smíchu a zábavy...“, i tak lze charakterizovat již realizovaný třiadvacátý ročník astronomického tábora, který se uskutečnil v srpnu (5. 8. – 14. 8. 2016) na hvězdárně ve Valašském Meziříčí. Letního putování vesmírem, jak zní oficiální název akce, se zúčastnilo dvacet dva dětí ve věku od 9 do 15 let.

Přihlašte se k odběru aktualit AKA, novinek z hvězdárny a akcí:

Více informací o zasílání novinek

Nacházíte se: Úvodní stránka » Požadovaná stránka nebyla nalezena.

Vítejte na novém webu Hvězdárny Valašské Meziříčí.

Tato stránka se Vám pravděpodobně objevila proto, že jste klikli na odkaz buď ve vyhledávači, nebo na nějakém jiném webu. Bohužel, tato odkazovaná stránka na své adrese již není. S novým webem přišla i nová struktura webu a tudíž také nové jiné adresy jednotlivých stránek.

Pokračovat můžete buď na úvodní stránku nebo se pokusit dohledat požadovanou stránku v mapě webu.

Budeme rádi, když se k nám přijdete podívat i osobně.

Tato stránka je vytištěna z webu www.astrovm.cz
Těšíme se na Vaši návštěvu.
WebArchiv Hvězdárna Valašské Meziříčí, příspěvková organizace, Vsetínská 78, 757 01 Valašské Meziříčí
Příspěvková organizace Zlínského kraje. Telefon: 571 611 928, E-mail: info@astrovm.cz, Vyrobil: WebConsult.cz